Dunk Shot

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 51 MB
  • Version 1.4.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Ketchapp
oldukça farklı bir basketbol oyunu olan Dunk Shot ile sizde eğlencenize bakabilirsiniz.

Klasik basketbol maçlarından keyif almıyorsanız Dunk Shot mobil oyununu Android  cep telefonunuza ücretsiz olarak indirerek oldukça farklı bir basketbol oyunu oynayabilirsiniz. Kolay oyun kontrolleri, dikkat çekici tasarımı ve farklı basketbol mantığı üzerine kurulu olan Dunk Shot mobil oyununda vakit geçirirken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Özel basketbol toplarından birini seçerek sayı atarak ilerlemeye çalışın. 

Dunk Shot mobil oyununda klasik basketbol da olduğu gibi savunma, hücum, rakip takım ve diğer tüm kurallar ortadan kaldırılmıştır. Bu muhteşem tasarıma sahip olan Dunk Shot oyununda özel basketbol toplarından birini seçecek ve en fazla sayıyı kazanmaya çalışacaksınız. Bunun için de potadan daha azla top geçirmeniz gerekiyor. 

Kolay oynanabilen bir mobil oyun arıyorsanız sizde Dunk Shot arcade oyununda yer alabilirsiniz. Oyun piyasasının ileri gelen isimlerinden Ketchapp stüdyosunun başarılı oyun mantığı üzerine kurulu olan Dunk Shot ile mobil cihazınızda vakit geçirmek çok daha keyifli olacak. Oyunun en heyecanlı kısmı ise hızlı bir şekilde ilerlemeniz gerektirdiğidir. Sağınızdan, solunuzdan, her yerden bir çok pota karşınıza çıkacak her birinden topları geçirmeye çalışın. 

Dunk Shot indir
DİĞER SÜRÜMLER